گرامیداشت روز ملی صنعت برق

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

998

برق لازمه زندگی و صنعت برق فراهم کننده این نعمت ارزشمند امروزی است. اگرچه پيشت‌تر آب را مایه حیات می‌دانستند اما حالا بدون برق حتی آب هم نخواهد بود. تصور زندگی بدون برق حتی برای چند ساعت دشوار و سخت است. برقی که روشنی بخش محیط زندگی ماست و بدون او زندگی ما مختل خواهد بود. برق مهمترین اختراع بشری است و پرکاربردترین آن.
كالایی که در ابتدای ورودش به ایران به سختی مورد پذیرش مردم آن دوره قرار گرفت و به خانه‌ها رفت؛ حالا فقدانش، خیلی سخت‌تر از ورودش شده است. صنعت برق از ابتدای ورودش به ایران قامت خم نکرده و همچنان استوار ایستاده است. کمتر صنایعی را در کشور داریم که مثل صنعت برق توانسته باشند با این همه بی‌مهری و مشکلات طاقت‌فرسا و انواع تحریم و تخریب همچنان به حیات خود ادامه دهد و اجازه ندهد کمبود آن را مردم کشور احساس کنند. صنعت برقی که روزهای سخت جنگ را با سربلندی سپری کرد و بعد از آن هم با قدرت ادامه داده است.

 

 

Logo sefid

شرکت مهندسی تکین

 در اواخر سال 1383 با هدف بهبود کمی و کیفی خدمات توسعه و نوسازی صنعت برق کشور تاسیس گردید. این شرکت با برخورداری از تجارب چندین ساله مدیریت خویش در زمینه صنعت برق و نیز در اختیار گرفتن دانش و امکانات فنی و اجرایی دیدگاههای خود را در ایجاد سازمانی مستقل و پویا، کارآ و مجهز استوار نموده است...

دفتـر مرکزی

آدرس مرکزی: تهران، تجریش، خیابان لواسانی

( فرمانیه غربی) ، نبش بن بست گل،  پلاک 218

تلفن: 6-22685624 021     5-22694802 021

فکس: 22218644 021

 

  + اطلاعات بیشتر                              instagram  linkedin 1  telegram 1