نقش صنعت برق در سال جهش تولید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

997

به گزارش برق نیوز، در این مراسم که با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، مدیر عامل و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی توانیر، معاون عمرانی استانداری، مسوول اقامه نماز استان و مدیران عامل شرکت‌های صنعت برق استان کرمان از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد، مهندس همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با اشاره به مسوولیت صنعت برق در سال جهش تولید، نقش آفرینی این صنعت به عنوان بخش مهمی از زیرساخت‌های اقتصادی کشور را در سال جهش تولید، مورد توجه و تاکید قرار داد.
 حائری ضمن قدردانی از خدمات  علی اصغر نصرالهی مدیر عامل سابق برق منطقه‌ای کرمان به لحاظ برنامه ریزی، ارتباط خوب با مسولان استانی و تقویت زیرساخت‌ها و پایداری شبکه به ویژه در فصل تابستان، ابراز امیدواری کرد  حمید رضا حبیبی مدیر عامل جدید این شرکت با استفاده از تجارب حاصل شده در جهت ارتقای شاخص‌ها و تکمیل طرح‌های این شرکت، منشاءخدمات ارزشمند در این شرکت باشد.
وی با اشاره به جایگاه مهم برق منطقه‌ای کرمان در تبادل انرژی شبکه سراسری و شرکت‌های برق همجوار، یکی از ویژگی‌های بارز استان کرمان را بهره مندی از ظرفیت انرژی‌های تجدید پذیر به ویژه انرژی خورشیدی عنوان و ابراز امیدواری کرد این استان به عنوان قطب انرژی‌های نو شناخته شود.
در این نشست  محمد حسن متولی زاده مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توانیر، برق منطقه‌ای کرمان را یکی از بزرگترین شرکت‌های برق منطقه‌ای کشور معرفی و با قدردانی از تلاش منسجم همکاران صنعت برق در شرکت‌های برق منطقه‌ای و تولید و توزیع استان کرمان، از مدیر عامل و سرپرست سابق برق منطقه‌ای کرمان تشکر و قدردانی کرد و از مدیرعامل جدید این شرکت خواست با توجه به صنعتی بودن استان کرمان، زیرساخت‌های برنامه ریزی شده برای مراکز صنعتی به ویژه در پیک تابستان ۹۹ به طور موثر دنبال شود.
درادامه  زیاری معاون عمرانی استانداری کرمان، مدیر عامل سابق برق منطقه‌ای کرمان را از مدیران ساعی و پر توان استان معرفی کرد و برای مدیر عامل جدید این شرکت، توفیق خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی را خواستار شد.
در این نشست که با ارایه گزارش عملکرد و برنامه‌های مدیران عامل سابق و جدید برق منطقه‌ای کرمان همراه بود،  عرب پور مسوول اقامه نماز استان و امام جماعت برق منطقه‌ای کرمان  نصرالهی را یک مدیر جهادی توصیف کرد و با قدردانی از خدمات ایشان، انتصاب شایسته  حبیبی به عنوان مدیرعامل برق منطقه‌ای کرمان را تبریک گفت وابراز امیدواری کرد با توجه به شیوع ویروس جدید، فضای بهتری برای پرداختن به مسایل معنوی فراهم شود و با دعای بندگان خوب خدا، این بلا هرچه زودتر از کشورمان و سایر مناطق دنیا برچیده شود.

 

 

Logo sefid

شرکت مهندسی تکین

 در اواخر سال 1383 با هدف بهبود کمی و کیفی خدمات توسعه و نوسازی صنعت برق کشور تاسیس گردید. این شرکت با برخورداری از تجارب چندین ساله مدیریت خویش در زمینه صنعت برق و نیز در اختیار گرفتن دانش و امکانات فنی و اجرایی دیدگاههای خود را در ایجاد سازمانی مستقل و پویا، کارآ و مجهز استوار نموده است...

دفتـر مرکزی

آدرس مرکزی: تهران، تجریش، خیابان لواسانی

( فرمانیه غربی) ، نبش بن بست گل،  پلاک 218

تلفن: 6-22685624 021     5-22694802 021

فکس: 22218644 021

 

  + اطلاعات بیشتر                              instagram  linkedin 1  telegram 1