روش‌های تأمین مالی در صنعت برق

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

994

 

نشست تخصصی «بررسی روش‌های مشارکت بخش عمومی-خصوصی برای تأمین مالی پروژه‌های صنعت برق» صبح امروز به همت کمیته مالی و بانکی سندیکای صنعت برق ایران و با ارائه دکتر اسدی معاون پژوهشی سندیکا، خانم علی‌آبادی دبیر کمیته مذکور و دکتر خدادادی، رئیس دفتر جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی توانیر در محل ساختمان شماره 3 اتاق بازرگانی تهران برگزار شد.

در بخشی از  نشست ماموریت‌های کمیته تامین مالی و همکاری‌های مشترک، اهداف و وظایف کمیته، اقدامات انجام شده در چهار ماه گذشته و موضوعات در دست اقدام براساس اولویت تبیین شد که پروژه مشارکت عمومی خصوصی در صنعت برق جزء اولویت اول کمیته تعریف شده است. 

همچنین از سه کارگروه با عنوان‌های کارگروه خدمات شبکه بانکی، ضوابط، مقررات و آیین‌نامه‌های بانک مرکزی و سایر ارکان مرتبط، کارگروه تامین سرمایه و ابزارهای مالی و کارگروه تعیین بانک عامل نام برده و از اعضا درخواست شد در صورت تمایل به همکاری در کارگروه‌های مذکور عضو شوند. 

در بخش بعدی نشست مدل‌های تامین مالی توسعه زیرساخت‌‌های برق شامل تامین مالی دولت میزبان، تامین مالی توسعه‌دهنده، تامین مالی زیرساخت‌ها بر پایه منابع و تامین مالی پروژه محور مطرح و برای حضار تشریح شد. بخشی از جلسه نیز به بررسی منابع سرمایه‌گذاری صنعت برق، آینده سرمایه‌گذاری صنعت برق ایران و گفتمان‌های اصلاح نظام مالی صنعت برق اختصاص داشت. 

Logo sefid

شرکت مهندسی تکین

 در اواخر سال 1383 با هدف بهبود کمی و کیفی خدمات توسعه و نوسازی صنعت برق کشور تاسیس گردید. این شرکت با برخورداری از تجارب چندین ساله مدیریت خویش در زمینه صنعت برق و نیز در اختیار گرفتن دانش و امکانات فنی و اجرایی دیدگاههای خود را در ایجاد سازمانی مستقل و پویا، کارآ و مجهز استوار نموده است...

دفتـر مرکزی

آدرس مرکزی: تهران، تجریش، خیابان لواسانی

( فرمانیه غربی) ، نبش بن بست گل،  پلاک 218

تلفن: 6-22685624 021     5-22694802 021

فکس: 22218644 021

 

  + اطلاعات بیشتر                              instagram  linkedin 1  telegram 1