سخن مدیرعامل

سخن مدیرعامل

شرکت مهندسی تکین

در دنیای تکنولوژیک امروزی، بی شک شرکت هایی در عرصه تجارت موفق ترند که نگرشی فراتر از دنیای محدود پیرامون خویش داشته و به نیازهای جامعه اقتصادی نگاهی ژرف داشته و در عرصه بین المللی بکوشند.

این رویکرد با اتکا به فناوری نوین، کسب دانش روز، بهره مندی از تخصص و تجربه و تبیین استراتژی های بلند مدت به دست می آید. اگر امروز از شرکت مهندسی تکین به عنوان یکی از شرکت های توانمـــنـــد در حــوزه صنعــت بــــرق یاد می شود، معلول همین نگاه تخصصی و فراملی است.

این شرکت با قریب به دو دهه فعالیت در حوزه صنعت برق از جمله پست های فشار قوی، خطوط انتقال فشار قوی، نیروگاه های خورشیدی، اجرای پروژه های EPC و EPCF تلاش کـــرده است تا بهتــرین کیفیـــت را در کمـتـــریــــن زمـــان ممــکـــن و تامــیـــــن به روزترین تجهیزات در حوزه صنعت برق برای همگان به ویژه هم میهنان عزیز فراهم آورد.

بی شک، حفـــــظ ره آورد گذشتـــه و هم سویی با چالش های پیش رو، مستلزم نگرشی جامع به تمامی عوامل دخیل در این صنعت، ارتقای مستمر کمی و کیفی خدمات، بهره مندی از دانش و فناوری های نوین جهانی و تلاش مستمر همکاران این شرکت می باشد. امید است این شرکت با اتکال به خداوند متعال و تکیه بر تخصص و تجربه همکاران سخت کوش بتواند نقش موثری در عرصه ارائه خدمات در عرصه ملی و بین المللی بر عهده بگیرد.

سود پرک
شرکت مهندسی تکین

Logo sefid

شرکت مهندسی تکین

 در اواخر سال 1383 با هدف بهبود کمی و کیفی خدمات توسعه و نوسازی صنعت برق کشور تاسیس گردید. این شرکت با برخورداری از تجارب چندین ساله مدیریت خویش در زمینه صنعت برق و نیز در اختیار گرفتن دانش و امکانات فنی و اجرایی دیدگاههای خود را در ایجاد سازمانی مستقل و پویا، کارآ و مجهز استوار نموده است...

دفتـر مرکزی

آدرس مرکزی: تهران، تجریش، خیابان لواسانی

( فرمانیه غربی) ، نبش بن بست گل،  پلاک 218

تلفن: 6-22685624 021     5-22694802 021

فکس: 22218644 021

 

  + اطلاعات بیشتر                              instagram  linkedin 1  telegram 1